ozdoby świąteczne
Naturalne ozdoby świąteczne w DecoRadość

Dekorowanie drzwi i okiem oraz zdobienie drzewka bożonarodzeniowego to znak, że nadchodzi ten wyjątkowy czas, czas świąt. W dzisiejszych czasach w sklepach, przeważają ozdoby z plastiku i poliestru. By nasze mieszkania były bardziej eko, powinniśmy zastąpić swoje przyzwyczajenia i dokonywać bardziej świadomych zakupów. Dekoracje, które są ręcznie robione są bez wątpienia i zdecydowanie lepsze dla naszej przyrody a równocześnie doskonałe, zaskakujące oraz niebanalne!

Nowy rok, nowe plany, pomysły, postanowienia – u nas także :). Mamy nadzieję, że przyszły rok pozwoli na wprowadzenie niektórych z nich, a szczególnie tych opartych na działalności naszego zakładu. Troszeczkę nowości w artykułach rękodzielniczych, wariacji tego co już mamy – intensywnie nad tym pracujemy :).

Pomysły DecoRadość. Skąd właściwie się biorą?

Do podjęcia wyzwania, które jest związane ze zrealizowaniem projektu ręcznie wykonanego, powinno się mieć właściwe doświadczenie oraz całe mnóstwo czasu na jego opanowanie. Czas, który jest wykorzystany na próby oraz błędy jak i opanowanie teorii, nigdy nie będzie czasem straconym. Odpowiednie nastawienie pozwoli nabrać właściwej i potrzebnej wiedzy do rozpoczęcia projektu. A gdy już powtórzymy tą samą czynność kilka razy, wreszcie zacznie wychodzić – nauczymy się na własnych błędach. Nabierzemy praktyki, która jest potrzebna do pracy – bez niego ani rusz :)!

Wielką radość sprawiają nam rozpromienione twarze Klientów, którzy są rozradowani z produktu nabytego w DecoRadość. A gdy jeszcze usłyszymy pochwałę słowną, to już kompletne szczęście :).

Życzymy Wam, abyście w ten świąteczny czas przede wszystkim wypoczęli. Odzyskali siły, zatrzymali się na chwilę, znaleźli czas i docenili to co macie i kogo macie obok siebie. Niech ten magiczny czas będzie spędzony po Waszemu, abyście mogli zachować w pamięci na zawsze, pozamykać w albumie ze zdjęciami, uśmiechać się na myśl o nich za jakiś czas. Przede wszystkim bądźcie zdrowi, bo bez tego cała reszta traci sens. Wszystkiego co najlepsze!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *