warsztaty ceramiczne
Warsztaty ceramiczne z okazji Dnia Dziecka

Warsztaty ceramiczne z okazji Dnia Dziecka to wspaniała zabawa dla dzieci, aktywna zabawa, podczas której z bloku gliny tworzy się przedmiot. Warsztaty ceramiczne to idealna forma zajęć dzięki, której wzbogacimy własne  predyspozycje manualne, wyrazimy swoje emocje jak również zrelaksujemy się. Pod bacznym okiem doświadczonej osoby, możemy ulepić niecodzienny przedmiot, który możemy wręczyć bliskiej osobie.

1.Glina od podstaw

W warsztatach mogą uczestniczyć dzieci ze szkół podstawowych. Dzięki warsztatom dzieci mogą zapoznać się z plastycznymi właściwościami gliny. Na zajęciach zapewne będą powstawać imponujące rzeźby, klasyczne naczynia jak również delikatne przedmioty dekoracyjne.  Wykonana praca będą schnąć przez okres kilku dni w warunkach naturalnych. Później wyroby będą wypalane na miejscu w piecu ceramicznym. Dzięki wypałowi prace zostaną utrwalone i będą nadawać się do ozdobienia. Kolejnym etapem po wypale jest szkliwienie, malowanie. Ostatni z etapów to wypał w wysokiej temperaturze który sprawi, że przedmioty nabiorą pięknych niepowtarzalnych barw.

2.Nietypowe rzeźby

Warsztaty ceramiczne z okazji Dnia Dziecka to oferta skierowana dla dzieci uczęszczających do szkół podstawowych. Wyroby rękodzielnicze nabierają mocy i przyciągają coraz więcej osób. To niezwykłe dopełnienie naszego wnętrza, które będzie ciągle cieszyć i zachwycać. Produkty handmade  to bez wątpienia moda, która zostanie z nami na dłużej i stanie się częścią naszej kultury.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *