Anioły ceramiczne
Marzec miesiącem kobiet w DecoRadość

DecoRadość powstała z chęci działania i radości jaką sprawia tworzenie. Ceramika artystyczna to sztuka dekoracyjna w Twoim domu. Tu wszystkie wyroby są tworzone od podstaw, własnoręcznie. Lubimy, gdy nasze produkty cieszą oko, są uroczym i niepowtarzalnym prezentem lub doskonałym elementem zdobniczym zarówno w domu jak i w biurze.

W  sklepie DecoRadość produkty są niecodzienne, nawet wtedy, kiedy jest niewiele sztuk produktu to są one do siebie bardzo porównywalne lecz nie takie same. Nasz sklep DecoRadość nie jest zwyczajnym sklepem, jako że stajemy na wysokości zadania i wolimy spełniać oczekiwania naszych klientów. Dodatkowo zespół DecoRadość przyjmuje także zamówienia indywidualne.

Anioły w promocyjnych cenach tylko w DecoRadość

To czym się  otaczamy jest bardzo ważne bo przecież  lubimy, gdy w naszym otoczeniu są ładne rzeczy. Wszystkie te przedmioty, którymi otaczamy się  wprowadzają nas w dobre samopoczucie. Sprawiają, że każda zwykła czynność, którą wykonujemy każdego dnia, staje się wyjątkowa. Gdy robimy zakupy  zwracamy uwagę na  funkcjonalność, wybierając przedmiot trwały, praktyczny, potrzebny. Istotną rzeczą jest ich wygląd – estetyka wykonania sprawia, że nie możemy oderwać wzroku od danego przedmiotu, jest on dopasowany do naszego gustu, oryginalny. Przedmioty ceramiczne są wartościowe, piękne, uniwersalne!

Dziś ceramiczna figurka aniołka może być wesoła jak również może być zadedykowana.

W sklepie DecoRadość przez cały miesiąc MARZEC  kupicie w naszym sklepie stacjonarnym oraz internetowym anioły ceramiczne Z RABATEM -30% przy zakupach powyżej 150zł. Jest to super okazja z której warto skorzystać. Zapraszamy Was jak zawsze ciepło i serdecznie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *