produkty ceramiczne
Uroki jesieni w DecoRadość

Lato przeminęło bardzo szybko. Jesteśmy pełni energii po żarze lejącym się z nieba i wkraczamy w czas, w którym będziemy mogli wyciszyć się. Zawitała do nas jesień, liście na drzewach zaczynają zmieniać barwę – złocą się, rumienią i czerwienią, aż nabierają koloru czekolady- tu i ówdzie już  opadają. Pomimo wszystko jesień nie jest taka straszna 😉 Jesienne dni to czas, w którym możemy zwolnić tempo i wyluzować. W ognisku domowym, w cichej, pełnej ciepła atmosferze możemy poświęcić czas na opracowanie następnego celu. Gdy dni robią się coraz krótsze a wieczory coraz dłuższe, ukazuje się nowiutka przestrzeń. W tym czasie zmieniamy wystrój w naszych domach poprzez dodatki w kolorach ciemnej zgaszonej zieleni, pomarańczu, czerwieni, żółci, brązów i odcieni beżu. Dlatego wraz z przyjściem jesieni poszerzamy naszą ofertę o lampiony ceramiczne w kształcie domku.

1.Magia produktów ceramicznych

W naszym sklepie znajdziesz „perełki”, które pomogą ten wystrój zrealizować. Patery w kształcie liści oraz kolekcjonerskie z malowanym szkliwem jesiennym pejzażem, świece, klimatyczne świeczniki Domki a także pojemniki ceramiczne z pokrywką i talerze podłużne do sushi. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Lampiony ceramiczne  w kształcie domku mogą być motywem ozdobnym lub można je wykorzystać jako detal do tzw. „rozświetlonego miasteczka” , które wprawi w zachwyt każdego gospodarza oraz gościa. Ceramiczne domki na pewno sprawią, że każde wnętrze nabierze niespotykanego klimatu – będzie jak w bajce. Lampiony ceramiczne w kształcie domku to pomysłowa aranżacja na modne, ciekawe wnętrza. Umieść go na szafce lub innym dogodnym dla siebie miejscu i oddaj się magii relaksu!

Niespotykane patery ceramiczne w formie liścia szkliwione to produkt idealny do podania owoców, słodyczy lub przekąsek w Twoim domu. Długie jesienne wieczory to także wymarzona chwila na relaks przy blasku ulubionych świec.

W sklepie DecoRadość znajdziesz produkty o wysokiej estetyce, które będą się bez wątpienia znakomicie komponować z każdą zmianą. Wszystkie produkty będą świetnie nadawały się na prezent.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *