Komplet słoni ceramicznych
Wyroby handmade magią rękodzieła.

Wyroby handmade od wielu lat wprowadzają w zachwyt. Poprzez swoją nieprzewidywalność potrafią każdemu pomieszczeniu nadać wyjątkowego klimatu. W obecnych czasach przybywa  osób, które wybiera ozdoby ręcznie robione.

Boże Narodzenie to niecodzienny czas. W naszych domach znajdują się kolorowe i mieniące się dodatki, które ozdabiają wnętrza salonów i pokojów gościnnych. Stoły naszych domów ozdobione są wieńcami, stroikami oraz koronkowymi obrusami na których można dostrzec brokat. Na półkach i okiennych parapetach można znaleźć aniołki, lampiony, witraże oraz mnóstwo innych ozdóbek. Na świątecznym drzewku zauważamy bajeczne ozdóbki choinkowe. W Święta Bożego Narodzenia wszyscy pragniemy, by nasze domy wyglądały wyjątkowo.

1.Boże Narodzenie w DecoRadość.

Potrzebujesz pomysłu na prezent dla rodziców, rodzeństwa lub przyjaciół? Świetnie trafiłeś/aś… Nasze wyroby handmade  na święta Bożego Narodzenia są niezwykłe i niespotykane  w innych sklepach. Pośród niepowtarzanych ozdób polecamy kolorowy, z miejscem na świeczkę lampion w kształcie domku. Dobrze będzie się prezentował na okiennym parapecie, stoliku i nad kominkiem. Wieczorową porą migocący lampion będzie wyglądał bardzo zjawiskowo, tworząc jedyną w swoim rodzaju atmosferę spokoju oraz ciepła.

W naszym sklepie DecoRadość  znajdziecie również ozdóbki bożonarodzeniowe ze sklejki, m.in. kartki z grawerem i miejscem na logo, bombki 3D, szopki, gwiazdki oraz śnieżynki. Dodatki świąteczne ze sklejki posiadają przeróżne wzory oraz formy. Ozdoby na drzewko świąteczne ze sklejki możecie także wykorzystać do przystrojenia ściany oraz stołu.

Pośród dekoracji bożonarodzeniowych tradycją są stroiki. Niepowtarzalne kompozycje nadadzą pomieszczeniom niecodziennej atmosfery a także pozwolą uzupełnić świąteczną aranżację. Stroiki przyzdobione jabłkami, szyszkami i plastrami pomarańczy wprowadzą w każde pomieszczenie bożonarodzeniowy klimat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *