projekty handmade - ozdoby świąteczne
Projekty handmade. Słów kilka na temat naszej pracy

Grudzień jest wyjątkowym czasem, w którym dekorujemy nasze drzwi, okna, choinki bożonarodzeniowymi ozdobami świątecznymi. W dzisiejszych czasach w sklepach, przeważają ozdoby z plastiku i poliestru. By nasze mieszkania były bardziej eko, powinniśmy zastąpić swoje przyzwyczajenia i dokonywać bardziej świadomych zakupów. Ręcznie robione ozdoby świąteczne z naturalnych elementów są zdecydowanie lepsze dla środowiska jak również jedyne w swoim rodzaju, zaskakujące oraz niebanalne!

Nowy rok, nowe plany, pomysły, postanowienia – u nas także :). Mamy nadzieję, że przyszły rok pozwoli na wprowadzenie niektórych z nich, a szczególnie tych opartych na działalności naszego zakładu. Troszeczkę nowości w artykułach rękodzielniczych, wariacji tego co już mamy – intensywnie nad tym pracujemy :).

Wspomnienia – doświadczenia          

Aby podjąć wyzwanie związane z realizacją projektu handmade, należy mieć odpowiednią praktykę oraz mnóstwo czasu na jej zdobycie. Czas, który jest wykorzystany na próby oraz błędy jak i opanowanie teorii, nigdy nie będzie czasem straconym. Przy odpowiednim nastawieniu jest się wstanie nabrać odpowiedniej wiedzy. A gdy już powtórzymy tą samą czynność kilka razy, nareszcie zacznie wychodzić – nauczymy się na własnych błędach. W jednym i drugim przypadku nabieramy doświadczenia, które jest niezbędne do pracy – bez niego ani rusz :)!

Największą radość sprawiają nam uśmiechnięte twarze Klientów, którzy są zadowoleni z produktu zakupionego w DecoRadość. A gdy jeszcze usłyszymy pozytywne słowo, to już zupełne szczęście :).

Życzymy Wam, abyście w ten świąteczny czas przede wszystkim wypoczęli. Odzyskali siły, zatrzymali się na chwilę, znaleźli czas i docenili to co macie i kogo macie obok siebie. Niech ten magiczny czas będzie spędzony po Waszemu, abyście mogli zachować w pamięci na zawsze, pozamykać w albumie ze zdjęciami, uśmiechać się na myśl o nich za jakiś czas. Przede wszystkim bądźcie zdrowi, bo bez tego cała reszta traci sens. Wszystkiego co najlepsze!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *