rękodzieło - kotki ceramiczne
Rękodzieło czyli radość tworzenia

Rękodzieło, to efekt rąk człowieka, który je wcześniej zapragnął stworzyć. Następnie nagromadził i przygotowywał materiały, by móc połączyć wszystko w jedyną w swoim rodzaju całość. Włożył w to swoje serce i część siebie. Artyści to osoby o bardzo wrażliwej osobowości, które posiadają w sobie mnóstwo różnych odczuć. Odnoszą wrażenie, że chcą i muszą podzielić się z innymi nieznaną dla nich krainą. Czują potrzebę dania czegoś od siebie tworząc świat życzliwym i przepięknym w jasny i prosty sposób. Życie w zgodzie ze sobą i otaczającym światem jest w tym najważniejsze.  Przeżywane emocje przekształcają się w dzieła ich rąk przy udziale i wydobywaniu talentu, uwagi oraz pracy nad najmniejszym drobiazgiem. Odczuwają oni potrzebę tworzenia jak i podzielenia się swoimi wyrobami z innymi. Ta potrzeba jest tak silna, że czasem góruje nad zdrowym rozsądkiem i są za to bardzo wdzięczni!

1.Rękodzieło czyli nieziemskie flow

Coraz większa liczba zwolenników rękodzieła jest dla rękodzielniczek i rękodzielników ogromną radością. Tworzą oni od kilku lat. Mają oni do zaoferowania ceramikę artystyczną, stroiki, dekoracje do wnętrz, świece, upominki, ozdoby świąteczne, kartki okolicznościowe, zaproszenia, magnesy, podpałki, pudełka ozdobne, grawer laserowy, haft komputerowy, sublimację kubków oraz nadruki na koszulkach. Podczas tworzenia ogarnia ich nieziemskie flow – czują to.

2.Każdy produkt to inna wibracja

Każdy wyrób jest wyjątkowy. Nawet gdy wyglądałby podobnie. Jednak jest użyta  tam inna farba oraz glina to inna dusza go wykonywała… Chociaż być może ta sama, ale w innej chwili i nie ma możliwości, by wibracje były takie same. Wszystkie połączenia są wyjątkowe! To jest bezwzględnie sztuka i radość tworzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *