aniołek ze sklejki z grawerem
Aniołek ze sklejki doskonałym upominkiem

Szukacie pomysłu na prezent, którym możecie obdarować Gości uczestniczących w przyjęciu organizowanym przez Was? Pamięć i docenienie przybycia Gości ma wielkie znaczenie! Gdy nas zapytasz, na jaką uroczystość jesteś w stanie nabyć u nas upominek bądź pamiątkę? Bez wątpienia możemy powiedzieć Ci, że na każdą.  Znajdziecie zatem u nas prezenty na święta, prezent na urodziny i prezent na imieniny. Narzeczeni wyszukają prezentu na Walentynki, a rodzice prezenty dla swoich pociech. A co, gdy nie znajdziecie u nas tego, czego szukacie? Możecie zrobić coś, co sprawi nam największą radość…  Podsuńcie nam nowe pomysły, które zagwarantują nam nowe przeżycia w ich tworzeniu oraz spełnią marzenie bliskich Wam osób. Z radością podejmiemy wyzwanie i zrealizujemy Twoje zamówienie. A co, gdy zapytacie jaki prezent kupić? Jako fachowcy od podarunków mamy na to tylko jedną odpowiedź… Idealny podarunek to ten, który jest ofiarowany od serca i z myślą o bliskich Wam osobach. Niedrogi upominek ucieszy tak samo jak ten luksusowy. Aniołek ze sklejki to doskonały upominek.

1.Aniołek ze sklejki -pomysł na prezent już od 4 zł!

Aniołek ze sklejki z magnesem to doskonały upominek, który będzie odpowiednio odzwierciedlał ważne uroczystości. Magnes na lodówkę w postaci drewnianego aniołka, wraz ze spersonalizowanym grawerem, jest idealnym prezentem dla gości jako podziękowanie, za uczestnictwo w ważnym dniu. Na magnesie jest możliwość umieszczenia krótkiego tekstu. Zadzwoń do nas bądź napisz maila wycenimy Twój aniołek ze sklejki z grawerem.

2.Zachować wspomnienia

Gdyby ktoś zapytał Cię, jakie wspomnienia z dzieciństwa najbardziej utkwiły Ci w pamięci, byłyby to zapewne wyjątkowe chwile i emocjonujące przeżycia. Gdy za kilka lub kilkadziesiąt lat będziesz przywoływać najprzyjemniejsze wspomnienia, z pewnością również będą dotyczyć tego, co udało Ci się doświadczyć. Może będzie to skok ze spadochronem? A może romantyczny wyjazd do Kazimierza Dolnego z ukochaną osobą? Kolekcjonując przeżycia, zbieramy również wspomnienia. Jeśli chcesz zachować swoje na dłużej idealne będą nasze pudełka ‘na wspomnienia”,  podejdziemy do Twojego projektu indywidualnie i uwzględnimy wszystkie ważne i osobiste szczegóły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *