sklejka - pudełeczko
Sklejka… dekoracje, wycinanki drewniane

Drewniane ozdoby to niepowtarzalne przybranie wnętrza, które nada naturalny i wyjątkowy wygląd.  Nasze główne usługi to cięcie oraz  grawerowanie laserem. Zajmujemy się produkcją dekoracji, gadżetami reklamowymi oraz elementami wystroju wnętrz. Realizujemy indywidualne projekty jak i te zamówione przez firmy. Sklejka to również świetny dodatek do świątecznych stroików. Mogą również być bardzo oryginalnym pomysłem na prezent dla naszych bliskich… Dodatkowo drewniane ozdóbki możemy pomalować według własnego uznania.  Malowanie i dekorowanie drewnianych ozdób jest także genialnym pomysłem, aby spędzić wspólnie z najbliższymi czas i jednocześnie stworzyć wspaniałe wspomnienia.

1.Sklejka – moda ekologiczna

Olbrzymią zaletą gadżetów ze sklejki jest to, iż nie stłuką się one tak jak to bywa często z tradycyjnymi ozdobami np. świątecznymi. Ozdoby drewniane pozostaną w świetnym stanie przez wiele, wiele lat. Zawieszki drewniane mogą przedstawiać detale dekoracyjne w naszym dowolnym miejscu: na drzewku świątecznym, w oknie oraz jako elementy ozdabiające prezenty. Ozdoby  z drewna znakomicie potrafią wpisać się w modę ekologiczną, a w zintegrowaniu z naturalnymi ozdobami np. suszem idealne upiększą dowolne wnętrze.

2.Precyzja i powtarzalność

Do realizacji zamówień wykorzystujemy sklejkę przystosowaną pod cięcie laserowe o grubości od 3 mm do 5 mm. Zajmujemy się wykonywaniem usług cięcia elementów pojedynczych dla klientów indywidualnych oraz tych w większej serii. Laser daje możliwość precyzyjnego określenia powtarzalności oraz wysokiej jakości wykonania z utrzymaniem dokładności do 0,1 mm. W naszym zakładzie zajmujemy się także grawerowaniem laserowym sklejki. Mamy możliwość zrealizować grawerowanie napisów. Grawer laserowy to dobry sposób na wykonanie dedykacji dla bliskiej osoby jak i stworzenie spersonalizowanego prezentu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *