Dzień Nauczyciela - upominki
Inspiracje prezentowe na Dzień Nauczyciela

Zbliża się Dzień Nauczyciela jest to święto osób tych, które wybrały sobie bardzo trudny zawód. W ramach podziękowania za ich trud warto odwdzięczyć się im za trud, który wkładają w codziennie podczas pracy z uczniami w drogi do wiedzy. Z tej okazji życzymy wszystkim nauczycielom radości, zadowolenia z życia prywatnego a także spełnienia w życiu zawodowym. Dzień Edukacji Narodowej to jedno ze świąt, które pozwala na wyrażenie prawdziwego oraz szczerego a jednocześnie tak prostego słowa: dziękuję. Obdarowanie nauczycieli upominkiem w dzień jego święta zazwyczaj sprawia niemało problemów. Analizujemy w głowie co podarować, by podkreślić wdzięczność i szacunek.

1.Idealny upominek na Dzień Nauczyciela w DecoRadość

W sklepie stacjonarnym oraz internetowym na pewno wyszukacie Państwo prezent, którym wpadniecie w gust nauczyciela z kategorii dodatki i dekoracje ceramiczne – np. dzwonki w kształcie sów z przywieszką na której umieścimy dedykację dla Waszego ulubionego nauczyciela. Dysponujemy zróżnicowaną ofertą produktów, które możemy spersonalizować tylko dla Państwa! Wyjątkowym propozycją jest drewniane pudełeczko, może spełniać funkcję  szkatułki jak i skrzyneczki na przybory lub notatki. Jest to unikatowy prezent sam w sobie, ale doskonale nadaje się również na opakowanie innego drobnego upominku, i zostanie jako pamiątka na lata.

Kolejną z naszych propozycji jest oferta grawerowania i cięcia laserem, która pozwala na wykonanie projektów indywidualnych, polegających na Państwa pomyśle! Jeśli macie konkretny pomysł na napis lub grafikę, polecamy rozważenie innych naszych usług, takich jak sublimacja koszulek i kubków. Polecamy również wyjątkowe i ręcznie wykonane dodatki i dekoracje do wnętrz, które znajdziecie w naszym sklepie internetowym. Zachęcamy również do wizyty w naszym sklepie stacjonarnym DecoRadość, po jeszcze więcej inspiracji oraz indywidualnych porad przez naszych pracowników w celu odnalezienia idealnego prezentu na Dzień Nauczyciela!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *