sowy ceramiczne na Dzień Nauczyciela
Dzień Nauczyciela. Dodatki i dekoracje

W dniu 14 października swoje święto obchodzą nauczyciele. Z tej okazji życzymy wszystkim nauczycielom radości, zadowolenia z życia prywatnego a także spełnienia w życiu zawodowym. Pedagog to osoba, która kształci nasze pociechy. Nauczyciel również przedstawia dzieciom świat, pomaga im pracować nad pasją, dba o ich zdolności… Dobry pedagog jest na wagę złota. Dzień Nauczyciela to jedna z okazji, która pozwala na wyrażenie prawdziwego oraz szczerego: dziękuję. Chęć obdarowania nauczyciela prezentem w dniu jego święta zawsze sprawia każdemu sporo kłopotów. Zastanawiamy się co sprezentować, by zaakcentować wyrazy wdzięczności i szacunku. Równocześnie zastanawiamy się jaką pamiątkę dla wychowawcy wyszukać, by nie była zbyt zobowiązująca i wpędzająca obdarowanego w nieśmiałość? Jakie dodatki i dekoracje sprawią nauczycielowi radość?

1.Spersonalizowane dodatki i dekoracje na Dzień Nauczyciela

Dziś opowiemy jakie posiadamy w naszej ofercie dodatki i dekoracje jakie czekają na Was w sklepie DecoRadość. W sklepie stacjonarnym oraz internetowym znajdą Państwo różnorodną ofertę z kategorii dodatki i dekoracje ceramiczne – np. dzwonki w kształcie sów z przywieszką z dedykacją dla naszego ulubionego nauczyciela. Posiadamy również bogatą ofertę produktów, które mogą zostać spersonalizowane tylko dla Państwa! Jedną z naszych propozycji jest drewniane pudełeczko, może spełniać funkcję  szkatułki jak i skrzyneczki na przybory lub notatki. Jest to unikatowy prezent sam w sobie, ale doskonale nadaje się również na opakowanie innego drobnego upominku, i zostanie jako pamiątka na lata.

Nasza oferta grawerowania i cięcia laserem pozwala na wykonanie projektów indywidualnych, polegających na Państwa pomyśle! Jeśli macie konkretny pomysł na napis lub grafikę, polecamy rozważenie innych naszych usług, takich jak sublimacja koszulek i kubków. Polecamy również wyjątkowe i ręcznie wykonane dodatki i dekoracje do wnętrz, które znajdziecie w naszym sklepie internetowym. Zachęcamy również do wizyty w naszym sklepie stacjonarnym DecoRadość, po jeszcze więcej inspiracji oraz indywidualnych porad przez naszych pracowników w celu odnalezienia idealnego prezentu na Dzień Nauczyciela!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *