świece sojowe
Świece sojowe idealnym pachnącym prezentem

Otrzymywanie prezentów jest bardzo miłe a ich dawanie innym – musicie przyznać – wręcz daje dużo więcej radości. Upominek sprawi, że uśmiech pojawi się na twarzy obdarowanej osoby. Nasze zestawy prezentowe zdecydowanie Wam w tym pomogą i wybór prezentu stanie się banalnie prosty.  Nasze produkty są znakomite dla każdego i na każdą okazję… Mamy dla Was świece sojowe 🙂

1.Przemiłe wspomnienia

Komplet świec zapachowych to prezent, którym można obdarować jak najbardziej każdego. Świece będą prezentem bardzo uniwersalnym, takim, który do niczego nie zobowiązuje. Świece to produkty najwyższej jakości, a ich gustowny i minimalistyczny design spowoduje, że będą idealnie prezentować się w każdym wnętrzu. Równocześnie zestaw świec także może być kompletem upominkowym, który będzie o bardzo indywidualnym charakterze. Wybierając pachnące kompozycje, które będą kojarzyć się z przemiłymi wspomnieniami, ulubionymi miejscami, czy szczęśliwymi momentami z lat dzieciństwa, świece nabierają wyjątkowej wartości. To wspaniały pomysł na podarunek dla przyjaciółki, siostry, czy mamy. Dzięki temu możecie uchwycić wspólne chwile na które czekaliście przez dłuuuugi czas.

2.Świece sojowe – naturalny pachnący prezent

Zestaw prezentowy można stworzyć wedle własnego upodobania, a możliwości jest całe mnóstwo. Wybierając prezent dla obdarowywanej osoby musicie przede wszystkim pogłowić się jakie zapachy lubi obdarowana osoba. Czy wybiera zapachy słodkie, orzeźwiające a może bardziej kwiatowe? Pachnące zestawy prezentowe są idealnym upominkiem jeszcze z jednego powodu… Są w całości naturalne, nie zagrażają naszej planecie, a także naszemu zdrowiu… Jest to bardzo ważne w szczególności gdy wybieracie prezent dla osoby, która dba o środowisko czy prowadzi zdrowy styl życia oraz kieruje się w życiu codziennym wyborem naturalnych produktów. Robione przez nas świece są w 100% sojowe. Posiadają drewniany knot. Nie mają w sobie dodatku parafiny ani ołowiu. Świece sojowe są w pełni bezpieczne dla zdrowia. Wytwarzają zdecydowanie mniej dwutlenku węgla oraz sadzy w porównaniu do tych tradycyjnych. Bez obaw nasze świece są bezpieczne dla osób cierpiących na astmę czy dla alergików.  Nasze eko zestawy świec zapachowych są doskonała opcją, aby pokazać jak nasi bliscy są dla nas ważni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *