nadruk na koszulce
Spersonalizowane rękodzieło w DecoRadość

W obecnych czasach, by zwrócić na siebie uwagę wśród konkurencji, każda z  firm życzy sobie, aby mieć nie tylko wyróżniający produkt czy usługę, ale również skuteczną strategię marketingową. Najskuteczniejszym sposobem zbudowania zauważalnej marki jest indywidualna odzież reklamowa (koszulki, bluzy, kurtki, polary, czapki itp.). W DecoRadość, zlokalizowanej w Dębicy, mamy do zaoferowania duży wybór odzieży i gadżetów reklamowych ( kubki, breloki, magnesy i wiele innych gadżetów), dzięki którym Twoja firma może stać się doskonała. Usługi DecoRadość dostępne są stacjonarnie oraz online na www.decoradosc.pl w całej Polsce, dzięki czemu jesteś w stanie złożyć zamówienie na nasze produkty z każdego miejsca, w którym się znajdujesz.

Spersonalizowane gadżety i odzież reklamowa to garderoba i rekwizyty, które są opracowane  z myślą o Twojej firmie. Za pośrednictwem nadruku jesteśmy w stanie wyznaczyć miejsce na  Twój znak firmowy, hasło promocyjne lub inną grafikę na przeróżnych produktach, m. in. koszulkach, polarach, bluzach, kubkach czy brelokach. W naszej ofercie znajdziesz produkty o wysokiej jakości, które na pewno będą pomocne w budowaniu mocnej tożsamości firmy.

  1. Pamiątkowy magnes z dedykacją

Kolejną z naszych propozycji jest oferta grawerowania i cięcia laserem, która pozwala na wykonanie projektów indywidualnych, polegających na Waszym pomyśle! Magnes to doskonały upominek, który będzie odpowiednio odzwierciedlał ważne uroczystości. Drewniany magnes na lodówkę wraz ze spersonalizowanym grawerem, jest idealnym prezentem dla gości jako podziękowanie, za uczestnictwo w ważnym dniu. Na magnesie jest możliwość umieszczenia krótkiego tekstu. Zadzwoń do nas bądź napisz maila wycenimy Twój drewniany magnes  z grawerem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *