Usługi

Najedź na każde ze zdjęć, by dowiedzieć się więcej.

Sublimacja Koszulek i Kubków

Sublimacja

Za pomocą sublimacji przenosimy specjalnie przygotowane wydruki na koszulki oraz kubki przy użyciu pras termotransferowych. Tak przygotowane produkty charakteryzują się świetną jakością oraz estetyką.

Haft Komputerowy

Haft Komputerowy

Haft komputerowy jest najbardziej wyjątkową i trwałą metodą znakowania. Na zamówienie wykonujemy projekt dostosowany do Twoich preferencji, który następnie możemy wyhaftować na różnych elementach garderoby, takich jak: bluzy, czapki, koszule, polary oraz  na innych materiałach jak ręczniki i ściereczki.

Grawerowanie Laserem

Grawerowanie Laserem

Wykorzystujemy tę zaawansowaną technologię do przygotowywania różnorodnych produktów. Zawieszki i tabliczki na drzwi, statuetki, znaki, logo czy długopisy z grawerem to tylko niektóre z nich. Wykonane z doskonałą precyzją – gustowne i trwałe.

Projekty Indywidualne

Projekty Indywidualne

Nasz dział projektowy z powodzeniem realizuje wymagania, które nasi klienci stawiają względem wykonywanych dla nich produktów. Skutecznie weryfikujemy wymagania klienta po czym przedstawiamy nasze koncepcje produktu. Dzięki temu wspólnie i od podstaw tworzymy unikalny produkt. Napisz lub zadzwoń do nas i przedstaw nam swoje oczekiwania, a my staniemy na głowie by Cię nie zawieść, a dzięki ciekawym pomysłom oraz produktom najwyższej jakości nie brakuje nam pewności siebie.

Zadzwoń na 733 533 772 lub napisz na [email protected]

by przedstawić nam swój projekt i otrzymać wycenę.