I Komunia Święta
Pomysły, które sprawią, że I Komunia Święta będzie niezapomniana

Szukasz minimalistycznego i eleganckiego zaproszenia na uroczystość jaką jest I Komunia Święta? A może szukasz wyjątkowej kartki na Komunię? Świetnie trafiłeś. Własnoręcznie robione kartki to doskonały drobiazg na pamiątkę z Pierwszej Komunii Świętej. Dziewczęce kartki handmade na uroczystość Komunii mogą być ozdobione kwiatami, które symbolizować będą lekkość oraz kielich, który jest symbolem szczęścia. Na kartce na Pierwszą Komunię Świętą dla chłopca może znaleźć się klękający chłopczyk lub aniołek. Dokonując wyboru ręcznie robionej kartki możecie być pewni, że ofiarujecie coś, co jest w rzeczywistości wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Kartki ręcznie robione na uroczystość komunijną to urocza pamiątka na długi czas.

1. Ozdoby komunijne w DecoRadość

Elementy ozdobne wykonane ze sklejki, to kolejna z naszych propozycji na Pierwszą Komunię Święta. To wyroby, które swoim wyglądem odnoszą się do sakramentu komunii. Dodatkowo są wyjątkową dekoracją pomieszczenia na komunię. Dekoracje ozdobne ze sklejki wykonane są z naturalnego materiału. Powierzchnię produktu ze sklejki możemy udekorować i pomalować, tak aby drewniane detale komunijne mogły być spójne z wybraną aranżacją oraz motywem przewodnim. Pośród niecodziennych elementów ozdobnych komunijnych należy wymienić m.in. drewniane toppery, hostie lub inne grafiki, dekoracyjne napisy dotyczące Pierwszej Komunii Świętej.

Dekoracje drewniane mogą mieć przeróżne przeznaczenie. Elementy drewniane mogą upiększyć stół komunijny w wyjątkowym stylu.  Bez wątpienia mogą mieć zastosowanie w charakterze dodatku do upominku ze słowami podziękowania. Z pewnością naturalny dodatek drewniany będzie elegancką dekoracją do bukietu jak również może znaleźć swoje zastosowanie  jako drobny motyw zdobniczy na zaproszeniu komunijnym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *