Pomysły na prezent już od 4 zł!

Szukacie pomysłu na prezent, którym możecie obdarować gości uczestniczących w przyjęciu organizowanym przez Was? Pamięć i docenienie przybycia Gości ma wielkie znaczenie!

Gdy nas zapytasz, na jaką uroczystość jesteś w stanie nabyć u nas upominek bądź pamiątkę, bez wątpienia możemy powiedzieć Ci, że na każdą. Najpopularniejsze okazje mamy uporządkowane według kategorii, tak aby Wasz wybór był jeszcze łatwiejszy. Znajdziecie zatem u nas prezenty na święta, prezent na urodziny i prezent na imieniny. Narzeczeni wyszukają prezentu na Walentynki, a rodzice prezenty dla swoich pociech. A co, gdy nie znajdziecie u nas tego, czego szukacie? Możecie zrobić coś, co sprawi nam największą radość – podsunąć nam nowe pomysły, które zagwarantują nam nowe przeżycia ich tworzeniu oraz spełnią marzenie bliskich Wam osób. Z radością podejmiemy wyzwanie i zrealizujemy Twoje zamówienie. A co, gdy zapytacie jaki prezent kupić? Jako fachowcy od podarunków mamy na to tylko jedną odpowiedź: idealny podarunek to ten, który jest ofiarowany od serca i z myślą o bliskich Wam osobach. Niedrogi upominek ucieszy tak samo jak ten luksusowy. Bez znaczenia jest to ile kosztuje – istotne jest to, że pamiętasz i że lubisz sprawiać radość innym, gdyż upominek to symbol, który wyraża się na milion słów… wtedy, gdy chcesz oznajmić „kocham cię”, zależy mi na tobie”, tęsknię”, „doceniam cię” lub po prostu… „dziękuję, że jesteś”.

Aniołek ze sklejki z magnesem to doskonały upominek, który będzie odpowiednio odzwierciedlał uroczystości dotyczące dzieci. Magnes na lodówkę w postaci drewnianego aniołka, wraz ze spersonalizowanym grawerem, jest idealnym prezentem dla gości jako podziękowanie, za uczestnictwo w tym ważnym dniu. Możliwość umieszczenia imienia dziecka, daty oraz indywidualnego krótkiego tekstu. Koszt grawerowania do uzgodnienia indywidualnie, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Gdyby ktoś zapytał Cię, jakie wspomnienia z dzieciństwa najbardziej utkwiły Ci w pamięci, byłyby to zapewne wyjątkowe chwile i emocjonujące przeżycia. Gdy za kilka lub kilkadziesiąt lat będziesz przywoływać najprzyjemniejsze wspomnienia, z pewnością również będą dotyczyć tego, co udało Ci się doświadczyć. Może będzie to skok ze spadochronem? A może romantyczny wyjazd do Kazimierza Dolnego z ukochaną osobą? Kolekcjonując przeżycia, zbieramy również wspomnienia. Jeśli chcesz zachować swoje na dłużej idealne będą nasze pudełka ‘na wspomnienia”,  podejdziemy do Twojego projektu indywidualnie i uwzględnimy wszystkie ważne i osobiste szczegóły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *