Załap się na obniżkę! Nasze najpopularniejsze produkty w promocyjnych cenach!

Lubimy sprawiać Wam radość 🙂  dlatego mamy dla Was specjalną ofertę… Przygotowaliśmy dla Was produkty ceramiczne w promocyjnych cenach więc nie wahajcie się i załapcie się na obniżki! 🙂

Czy współczesne rękodzieło i wytwarzanie przedmiotów codziennego użytku o walorach artystycznych łączą się ze sobą? Bez wątpienia tak! Przykładem są nasze produkty, które wprowadzają w zachwyt swoją jakością wykonania, nietypowym designem oraz wyjątkową funkcjonalnością. Nasze wyroby ceramiczne są jedyne w swoim rodzaju – w ich tworzenie wkładamy całe swoje serce z dbałością o każdy, nawet jak najmniejszy detal. Stawiamy na manualne malowanie szkliwami – pomimo, że część wzorów można powielić, sposób spłynięcia szkliwa zdecyduje o tym, że trzymasz w dłoni wyjątkowy przedmiot.

Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszej kategorii Ceramiki użytkowej. Znajdziecie tam Państwo niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju misy, patery, garnki i wiele więcej. Każdy z tych produktów jest wykonywany ręcznie, z najwyższą troską o każdy szczegół. Nie ma i nie będzie dwóch takich samych egzemplarzy więc jest to również doskonały pomysł na oryginalny prezent!

Tylko do końca lipca zapraszamy do skorzystania z niesamowitej promocji na cały dział Ceramiki Artystycznej! Każdy produkt z kategorii Ceramika Artystyczna możecie Państwo kupić z 15% zniżką, dodając kod promocyjny w koszyku, na etapie realizacji zamówienia.

Kod: ceramika15

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *