Wakacyjne Warsztaty Ceramiczne

Drodzy rodzice, jeśli wraz z rozpoczęciem wakacji szukacie kreatywnego i pomysłowego sposobu na spędzenie czasu Waszych pociech, mamy dla Was coś wyjątkowego. W dniach 5-7 lipca organizujemy Wakacyjne Warsztaty Ceramiczne dla dzieci i młodzieży. Jest to doskonała szansa na kreatywne spędzenie czasu
z rówieśnikami, nabycie nowych umiejętności, rozwinięcie poczucia estetyki, jak i możliwość odkrycia nowej pasji!

Popularność rękodzieła zdecydowanie zyskuje na sile i przyciąga wiele młodych artystów. Wyjątkowe
i niepowtarzalne dodatki cieszą nasze oczy jak i świetnie nadają się na bardzo osobisty i niezapomniany  prezent. Wszystkie przedmioty handmade cechują się oryginalnością, zawdzięczając to precyzji
i umiejętnościom artysty. Wszystkie te zagadnienia, techniki i wiele więcej, będą prezentowane podczas naszych warsztatów.

W skład naszego Zakładu Aktywności Zawodowej przy Stowarzyszeniu ,,Radość’’ wchodzi dział rękodzieła,
w którym wykonujemy rozmaite elementy dekoracyjne z ceramiki, które dostępne są w naszym sklepie DecoRadość. Wiedzą i doświadczeniem zdobytą przez lata z radością dzielimy się z innymi. Organizowane przez nas warsztaty to niebanalny sposób na spędzenie letnich dni – zapraszamy do zapisów już od 1-go lipca.

Jeśli wzbudziło to Wasze zainteresowanie i jesteście gotowi do rezerwacji, lub macie dodatkowe  pytania, prosimy o kontakt z naszym biurem pod nr telefonu 733 533 772.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *