Warsztaty, zajęcia i ciekawe pomysły…

Czy kiedykolwiek mieliście w swoich dłoniach przedmioty, które są ręcznie wykonane? Jeśli tak to na pewno zdaliście sobie sprawę jak bardzo są one niezwykłe. Wszystkie te przedmioty handmade cechują się oryginalnością i wyjątkowością, bo przecież żaden przedmiot stworzony ręcznie nie jest taki sam. Na pewno w przedmiotach tych uwagę Waszą przykuła staranność jej wykonania bo rękodzieło to nie byle jakie wyzwanie. Wyroby wykonywane są skomplikowanymi metodami, dzięki  którym wykonane przedmioty mają rzadki kształt oraz powierzchnię, ozdobione niecodziennymi wzorami.

Produkty handmade wzrastają na sile i pozyskują mnóstwo zwolenników. Ten niebanalny dodatek do naszego wnętrza cieszy Nasze oczy i ciągle Nas zachwyca. Wyroby ręcznie robione to zapewne nie tylko chwilowa moda, ale na pewno część kultury, który na pewno już na zawsze pozostanie z Nami.

W Naszym Zakładzie Aktywności Zawodowej przy Stowarzyszeniu ,,Radość’’, który powstał w 2009 roku posiadamy dział rękodzieła w których wykonujemy przeróżne elementy dekoracyjne z ceramiki, drewna, wykonujemy kartki okolicznościowe, zaproszenia. Naszą zdobytą wiedzę przez lata z radością przekazujemy innym. Organizujemy szereg różnorodnych warsztatów rękodzielniczych. Jest to metoda na super spotkanie, integrację grupy, ale też rozwój umiejętności. Takie warsztaty to okazja do nabywania nowych kompetencji, wpływają na kreatywność, rozszerzają perspektywy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *