Radość tworzenia czyli pomysł na rękodzieło

Rękodzieło, to efekt rąk człowieka, który je wcześniej zapragnął stworzyć. Następnie nagromadził i przygotowywał materiały, by móc połączyć wszystko w jedyną w swoim rodzaju całość wkładając w to swoje serce i część siebie. Artyści to osoby o bardzo wrażliwej osobowości, które posiadają w sobie mnóstwo różnych odczuć i odnoszą wrażenie, że chcą i muszą podzielić się z innymi nieznana dla nich krainą. Czują potrzebę dania czegoś od siebie, aby stworzyć świat życzliwym i przepięknym w jasny i prosty sposób, aby żyć w zgodzie ze sobą i otaczającym światem.  Przeżywane emocje przekształcają się w dzieła ich rąk przy udziale i wydobywaniu talentu, uwagi oraz pracy nad najmniejszym drobiazgiem. Odczuwają oni potrzebę tworzenia i podzielenia się swoimi wyrobami z innymi. Ta potrzeba jest tak silna, że czasem góruje nad zdrowym rozsądkiem i są za to bardzo wdzięczni!

Coraz większa liczba zwolenników rękodzieła jest dla rękodzielniczek i rękodzielników ogromną radością. Tworzą oni od kilku lat i mają oni do zaoferowania ceramikę artystyczną, stroiki, dekoracje do wnętrz, świece, upominki, ozdoby świąteczne, kartki okolicznościowe, zaproszenia, magnesy, podpałki, pudełka ozdobne, grawer laserowy, haft komputerowy, sublimację kubków oraz nadruki na koszulkach. Podczas tworzenia ogarnia ich nieziemskie flow – czują to.

Każdy wyrób jest wyjątkowy, nawet gdyby wyglądał podobnie, to jest użyta  tam inna farba, glina, inna dusza go wykonywała, albo ta sama, ale w innej chwili i nie ma możliwości, by wibracje były takie same 🙂 Wszystkie połączenia są wyjątkowe! To jest bezwzględnie sztuka i radość tworzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *